متخصصان

Who We Are

متخصصان تاچ طب

بهره مندی از زمان های فراغت و برخورداری از مدل های پیشنهادی متنوع کاری اعم از ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و ایجاد فرصت بهره برداری مضاعف از تخصص و حرفه


راهنمای استفاده در iOS

چه متخصصانی در تاچ طب فعالیت می‌کنند؟

مراقب

فردی است که خدمات اولیه پرستاری را برای سرویس گیرنده ارائه می دهد.

کمک بهیار

عضوی از تیم درمان بوده که زیر نظر پرستاران انجام وظیفه می کند.

بهیار

عضوی از گروه پرستاری که در امر مراقبت و درمان بیماران زیر نظر پرستار انجام وظیفه می نماید.

پرستار عمومی

فردی است که دارای مدرک کارشناسی پرستاری بوده و در زمینه اصول علمی و مهارت های حرفه ای مراقبت، درمان و آموزش بیماران مهارت دارد.

پزشک عمومی

پزشکی است که بیماری های حاد و مزمن را درمان می کند و خدمات پیشگیری و آموزش سلامت را به بیماران ارائه می نماید.

فیزیوتراپ

فردی است که متخصص درمان های فیزیکی می باشد و با استفاده از دستگاه های فیزیکی به درمان بیمار می پردازد.

مشاور مامائی

فردی است دارای تحصیلات کارشناسی مامایی و بالاتر که مطابق شرح وظایف ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با هدف پیشگیری، تشخیص و درمان و توسعه سلامت مادر و کودک به مشاوره می پردازد.

مشاور تغذیه

فردی است که از علم تغذیه آگاهی کامل داشته و از دانش خود برای کمک به افراد در تصمیم گیری در مورد سبک زندگی و تغذیه شان و با دادن اطلاعات و مشاوره درباره ارتباط غذا با سلامت جسمی و روحی، به ترویج تندرستی در جامعه می پردازد.

مشاور روانشناسی

فردی است دارای تحصیلات کارشناسی ارشد و بالاتر در گرایش های مختلف رشته روانشناسی که با هدف ارتقای سطح بهداشت روانی جامعه، ضمن بررسی رفتار و فرآیندهای روانی، به کنترل و غلبه بر مشکلات روانی، هیجانی و رفتاری کمک می نماید.

پزشک طب سوزنی

طب سوزنی یا سوزن درمانی که به زبان چینی به آن ژن جیو (ZHEN JIU) گفته می‌شود مهم‌ترین شاخه طب سنتی چینٰ است است که با فروکردن سوزن‌های بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن که گذرگاه‌های انرژی دانسته می‌شوند باعث تسکین درد یا درمان مشکل خاصی از بیمار می‌شود.

پزشک طب سنتی

پزشک سنتی یا طب سنتی مجموعه‌ای است از دانسته‌ها، مهارت‌ها و اعمال که بر پایه نظریه‌ها، باورها و تجربه‌های بومی فرهنگ‌های مختلف است، خواه که قابل شرح باشد یا نباشد، که در بهداشت و نیز پیشگیری، تشخیص، بهبود و مداوای بیماری‌های جسمی و ذهنی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مشاور پرستاری

پرستاری است که توانایی آموزش و راهنمائی مددجویان و بیماران را در جهت بهبود و ارتقاء سطح سلامت آنها را به عنوان مشاور راهنمایی دارد.

مراحل ثبت نام متخصصان و تایید حساب

 • ثبت نام در پنل متخصصان

  فرد متقاضی در بخش مربوط به متخصصان شماره موبایل خود را وارد کرده و پس از دریافت کد فعال‌سازی فرم ثبت نام را تکمیل می‌کند.

 • تایید ثبت نام و ورود

  پس از تکمیل فرم ثبت نام وارد سامانه خواهید شد. در نظر داشته باشید تا زمانی که مدارک شما ارسال و تایید نشده باشد امکان استفاده از تمام امکانات بخش متخصصان را نخواهید داشت.

 • ارسال مدارک تخصصی و تکمیل پروفایل

  پر از ورود به حساب کاربری از طریق منوی پروفایل مشخصات خود را تکمیل کرده، سپس از طریق منوی مدارک، مدارک تخصصی خود را ارسال فرمایید.

 • تایید مدارک توسط کارشناس تاچ طب

  کارشناس تاچ طب مدارک ارسالی شما را بررسی کرده و آن را تایید می‌کند.

 • فعال‌سازی امکانات پنل

  پس از تایید مدارک، کلیه امکانات پنل متخصصان برای شما فعال شده و می‌توانید درخواست‌های متقاضیان را مشاهده فرمایید.