شرایط و مقررات

شرایط و مقررات....

ضوابط استفاده از اپلیکیشن تاچ طب (متقاضی سرویس)

 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات از طریق اپلیکیشن تاچ طب می دانم و متعهد هستم که در استفاده از تاچ طب برای انجام هیچ نوع فعالیت غیر‌قانونی منطبق با قوانین کشور ایران اقدامی انجام ندهم.
 • از طریق اطلاع رسانی های انجام شده توسط شرکت به طور کامل به این موضوع آگاه می باشم که در صورت ارائه یکسری کد های هدیه یا تخفیف توسط شرکت به حساب کاربری من، این کد ها فقط برای دریافت خدمات تعریف شده در بازه زمانی مشخص شده می باشد و حتی اگر شرکت در هر زمانی تصمیم به لغو یا کنسل کردن آنها را داشته باشد، این موضوع هیچ گونه حق قانونی را برای من ایجاد نخواهد کرد و کاملا تغییرات و تصمیمات را می پذیرم و حق هیچ گونه شکایت و اعتراضی در این خصوص را ندارم و علاوه بر آن می دانم که اجاره فروش یا انتقال این کد ها به دیگران را به هیچ عنوان ندارم.
 • من به عنوان متقاضی دریافت خدمات تعریف شده از طریق اپلیکیشن تاچ طب از اهمیت برخوردار بودن از تنها یک حساب کاربری به نام خودم مطلع هستم و بر همین راستا متعهد می شوم اطلاعات هویتی را با کمال دقت و صداقت در حساب کاربری خود وارد نموده و اکیدا از ایجاد حساب های کاربری متعدد پرهیز نمایم و در صورت اقدام به این کار تمامی مسئولیت های مترتبه به عهده خودم می باشد و شرکت نسبت به هر نوع اقدام حقوقی دارای اختیار کامل می باشد.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب، مسئولیت حفاظت و حراست و نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری خودم را به عهده می گیرم و می دانم که در صورت فقدان این اطلاعات، می بایست موضوع را در اسرع وقت و به شکل مقتضی به شرکت اطلاع دهم و بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده، تمام مسئولیت های فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شود به عهده اینجانب می باشد.
 • من به عنوان متقاضی دریافت خدمات تعریف شده از طریق اپلیکیشن تاچ طب از این موضوع مطلع می باشم که در قسمت حساب کاربری خودم و افرادی که به عنوان بستگان در حساب کاربری من ثبت نام می شوند هر نوع حساسیت دارویی یا شرایط خاص جسمی و حرکتی و امثال آن را به دقت و درستی درج نمایم.
 • با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده از طرف شرکت، من به عنوان متقاضی می دانم و می پذیرم که شرکت این حق را دارد که از متن ها و تصاویر و سایر فایل هایی که توسط اینجانب در نرم افزار، سایت و یا سایر قسمت های تاچ طب قرار داده ام در فایل های مختلف و گزارشات متنوع در حوزه تعریف شده و با حفظ حریم خصوصی استفاده نماید.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب می دانم و مطلع می باشم که در صورت داشتن حیوانات خانگی از قبیل سگ و گربه و یا سایر حیوانات در محل درخواست خدمت، موضوع را در قسمت توضیحات درخواست برای مشاهده توسط کاربر سرویس دهنده درج نمایم و در غیر این صورت چنانچه پس از پذیرش درخواست و عزیمت کاربر سرویس دهنده به محل، وی با موارد فوق روبرو شد و با این موضوع مشکلی داشت، مجاز به لغو (امتناع از انجام) بوده و مسئولیت جبران هزینه های وارد شده را بر عهده دارم.
 • من از این موضوع مطلع هستم که در راستای هماهنگی های لازم برای دریافت خدمات تعریف شده از طریق اپلیکیشن تاچ طب، شرکت از روش هایی مانند ارسال ایمیل، اعلان بلادرنگ (Push Notification) و ارسال پیامک استفاده نماید و اگر تقاضای عدم دریافت این پیام رسانی ها را داشته باشم ممکن است در روند دریافت خدمت با مشکلاتی مواجه شوم و شرکت در این خصوص مسئولیتی به عهده ندارد.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب می دانم اعتباری که در حساب کاربری ام دارم، مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیف و هدیه دریافتی) فقط برای استفاده از خدمات اپلیکیشن تاچ طب قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه به صورت نقدی وجود ندارد.
 • من از این موضوع مطلع می باشم که برای نصب اپلیکیشن تاچ طب، دریافت خدمات مرتبط تعریف شده و سایر امور و پیگیری های تعریف شده نیاز دارم که دستگاه خودم را از قبیل گوشی هوشمند تلفن همراه یا لپ تاپ به اینترنت وصل کنم، لذا مسئولیت تأمین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین مسئولیت پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها را بر عهده می گیرم.
 • من مطلع هستم و می پذیرم که پس از اتمام عملیات دریافت خدمت از هیچ کدام از اطلاعات حاصل شده در نتیجه این فرآیند هیچ نوع استفاده ای نداشت باشم و از ذخیره کردن اطلاعاتی مانند شماره تلفن همراه فرد ارائه دهنده سرویس پرهیز نمایم و اگر در موقعیتی نیاز بود که استفاده ای از این اطلاعات داشته باشم بر اساس موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و سیاست های اعلامی شرکت در فضاهای مختلف از قبیل سایت و اپلیکیشن و سایر قسمت های مربوطه باشد و در صورت نقض این مهم شرکت مجاز خواهد بود موضوع را پیگیری حقوقی و کیفری کند.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب متعهد می شوم که تمامی قوانین اسلامی و شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری­اسلامی­ایران را هنگام استفاده از خدمات اپلیکیشن تاچ طب رعایت نمایم و علاوه بر این از محتوای متن حریم خصوصی تهیه شده توسط شرکت به طور کامل و دقیق مطلع می باشم و تمام آن مورد قبول من است.
 • من از این موضوع به طور کامل مطلع می باشم و از طریق اطلاع رسانی های انجام شده توسط شرکت می دانم که اپلیکیشن تاچ طب یک تجمیع کننده میان متقاضیان دریافت خدمات تعریف شده و سرویس دهندگان دارای حساب کاربری در تاچ طب می باشد و لذا خدمات سلامت ارائه شده در گروه های پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری، مشاوره ای و غیره همگی توسط افراد حایز شرایط و دارای مدارک تخصصی ارائه می شوند و اپلیکیشن تاچ طب تنها ارتباط دهنده بین این دو گروه می باشد و به عنوان یک استارتاپ مراتب را تسهیل می نماید. بر همین اساس مختار می باشم پس از مشاهده و بررسی جزئیات درج شده در اپلیکیشن و اقدام به ارسال درخواست خدمت، درخواست خود را ادامه داده و طی مراحل قبل از شروع خدمت درخواستم را لغو نمایم و به همین دلیل می دانم هر درخواستی که ارسال می کنم به عنوان یک قرارداد لازم و مستقل فی ما بین من و کاربر سرویس دهنده در نظر گرفته می­شود.
 • من می پذیرم و قبول دارم که اگر افراد دیگری از طریق حساب کاربری من درخواستی از طریق اپلیکیشن تاچ طب ارسال نماید، تمام مسئولیت های قانونی و هزینه های مربوط به آنرا بر عهده دارم و هیچ گونه انکار و معذوریتی مورد پذیرش نمی باشد.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب می پذیرم و اذعان می کنم که در هنگام ثبت نام حداقل ۱۸ سال کامل بر اساس اسناد هویتی معتبر جمهوری اسلامی ایران سن داشته و واجد اهلیت قانونی هستم و بر این اساس در مرحله اولیه ثبت نام علاوه بر ثبت شماره تلفن همراه، نام، نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولدم را به درستی وارد نموده ام و می دانم که حساب کاربری متعلق به من قابل انتقال به شخص دیگری نمی باشد.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب می دانم که هرگز نمی بایست برای افراد زیر سن ۱۸ سال درخواستی ارسال نمایم مگر اینکه خودم یا شخص دیگری دارای سن قانونی نزد فرد حضور داشته باشد و می دانم که در صورت عدم رعایت این موضوع، سرویس دهنده تاچ طب موظف به لغو سرویس می باشد و هزینه های مترتبه را به عهده خواهم گرفت و هیچ گونه شکایت و اعتراضی نخواهم داشت.
 • من متعهد می شوم تنها برای رفع نیازهای شخصی خود و بستگانم از اپلیکیشن تاچ طب استفاده نمایم و از هر گونه استفاده تجاری از آن اکیدا اجتناب نمایم و در صورت تخلف شرکت مختار می باشد هر گونه اقدامی را در راستای احقاق حقوق خود اجرا نماید.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب تمام فایل مقررات و ضوابط را به دقت مطالعه نموده و تمام آن را می پذیرم و از آنجائیکه می دانم ضوابط و مقررات شرکت در طول زمان و بسته به شرایط و مقررات ممکن است تغییراتی داشته باشد، این پذیرش و قبولی اولیه در کنار هر بار استفاده از اپلیکیشن از طریق حساب کاربری ام را به منزله قبولی هر باره ضوابط و مقررات شرکت و تاچ طب اعلام می نمایم.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب می دانم و قبول دارم که در هنگام وارد کردن اطلاعات هویتی که در هنگام ثبت نام سیستم از من طلب می کند، نهایت توجه و دقت را داشته باشم به نحوی که اگر در مواردی طبق اعلام شرکت نیاز به احراز دقیق و انطباق وجود داشته باشد، همه موارد اطلاعاتی ارائه و ثبت شده با هم همخوانی کامل داشته باشند و در غیر این صورت تمامی مسئولیت های حقوقی و سایر مسئولیت های ناشی از عدم انطباق و هم خوانی اطلاعات و دیتاهای شخصی و هویتی به عهده این جانب خواهد بود.
 • من می دانم که مسئولیت حفظ نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری ایجاده شده ام را دارم و در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات می بایست در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برسانم و اگر این اطلاع رسانی به موقع انجام نشود، تمام مسئولیت های فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری ام انجام شود را بر عهده می گیرم.
 • با توجه به ماهیت تاچ طب که ارائه خدمات سلامت در محل می باشد، من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تعریف شده در اپلیکیشن تاچ طب می دانم و قبول دارم که در نگهداری ایمن از اشیاء قیمتی خودم همچون پول، طلا و جواهرات و سایر زیور آلات و اسناد و اوراق دارای ارزش نهایت دقت و توجه را داشته باشم و تمام مسئولیت های مربوط به این امر را می پذیرم و بر عهده دارم.
 • من به عنوان کاربر متقاضی خدمات تاچ طب می دانم که در هر مرحله قبل از نهایی سازی و ثبت درخواست تمامی قیمت های تعیین شده توسط شرکت به وضوح برایم نمایش داده می شود و لذا پس از ثبت درخواست نسبت به هزینه محقق شده اعتراضی نداشته و بعد از قبولی و پذیرش و ثبت درخواست از طریق حساب کاربری ام موظف و متعهد به پرداخت هزینه های محقق شده می باشم و شرکت اختیار کامل دارد و محق است که این مبالغ را به طور کامل از طرق مختلف (کسر از اعتبار موجود در حساب کاربری تاچ طب، پرداخت اینترنتی، تلفنی یا سامانه USSD) از من دریافت نماید.
 • من می دانم و می پذیرم که هزینه ارائه و اعلام شده از سوی شرکت، وابسته به ویژگی‌های خدمت از جمله نوع خدمت، مدت زمان ارائه خدمت، و تغییرات اعمال شده در حین خدمت از قبیل تغییرات اقلام مصرفی و یا سایر عوامل دیگر متغیر باشد.
 • من می دانم، مطلع هستم و توجیه می باشم که اطلاعات و دیتاهای ایجاد شده در اثر ارائه سرویس ها و ثبت علائم حیاتی در حساب کاربری ام با حفظ اصول محرمانگی و عدم انتشار به شکل یک پرونده سلامت در اختیار شرکت قرار دارد و به مرور و با تکمیل هر چه بیشتر این اطلاعات امکان ارائه گزارش های سفارشی سازی شده و خاص از طرف شرکت برای من به وجود خواهد آمد و لذا در خصوص ماهیت این امر و روند تکمیلی آن هیچ گونه اعتراضی نخواهم داشت.
 • من می پذیرم و قبول می کنم که شرکت بر اساس صلاحدید خود این حق را دارد که در هر زمانی و بنا به تشخیص خود حساب کاربری مرا محدود، مسدود و یا ارائه خدمات نرم افزاری تاچ طب را قطع نماید و در این صورت هیچگونه ادعا و یا اعتراضی نسبت به موضوع قید شده نخواهم داشت.
 • از طریق اطلاع رسانی های انجام شده می دانم و می پذیرم که ممکن است شرکت با توجه سیاستها و تصمیم گیری ها درخواست بروزرسانی اطلاعات و اطلاعات تکمیلی داشته باشد و در این صورت در مدت اعلام شده نسبت به ارائه موارد ذکر شده اقدام خواهم نمود و اگر این موضوع را فراموش کنم یا نسبت به آن بی توجه باشم، شرکت این حق را خواهد داشت ارائه خدمات نرم افزاری اپلیکیشن تاچ طب به این جانب ممانعت به عمل بیاورد و من هیچ گونه حق اعتراضی به آن نخواهم داشت.
 • من متعهد می شوم که از طریق حساب کاربری ام درخواستی جز با هدف دریافت خدمات نرم افزاری برای تاچ طب ارسال نکنم و در صورتی که هنگام مراجعه فرد ارائه دهنده سرویس ها و خدمات به محل، در آن محل حضور نداشته باشم، مسئولیت تمامی هزینه های مترتبه را بر عهده خواهم داشت و شرکت محق به دریافت این مبالغ می باشد و در صورت تکرار این مورد شرکت مختار می باشد علاوه بر دریافت هزینه ها حساب کاربری مرا محدود، مسدود و یا حذف نماید و برای دریافت هزینه ها اقدامات قانونی را انجام دهد و در این شرایط من هیچ گونه حقی برای اعتراض نخواهم داشت.
 • من به طور کامل می پذیرم در صورتیکه از طریق حساب کاربری ام در تاچ طب هر گونه اقدام خلاف قانونی را انجام دهم، تمام مسئولیت های مترتبه را بر عهده دارم و شرکت به طور کامل اختیار و حق دارد موضوع را به صورت قانونی پیگیری نموده و در مراجع قانونی نسبت به احقاق حقوق خود در راستای لطمات وارد شده به اعتبار، شهرت، برند، افراد، دارایی ها و سایر موارد مطروحه اقدام نماید و در این صورت هیچ گونه حق اعتراض و شکایتی نخواهم داشت.
 • من به طور کامل می پذیرم در صورتیکه بعد از ارسال درخواست از طریق حساب کاربری ام در تاچ طب هر گونه اقدام خلاف قانونی را خودم یا بستگانم یا سایر افراد منتسب به من علیه سرویس دهنده و متخصص مراجعه کننده به محل به صورت جداگانه و یا به هر شکل دیگری انجام دهیم، تمام مسئولیت های مترتبه را بر عهده دارم و شرکت به طور کامل اختیار و حق دارد موضوع را به صورت قانونی پیگیری نموده و در مراجع قانونی نسبت به احقاق حقوق خود در راستای لطمات وارد شده به اعتبار، شهرت، برند، افراد، دارایی ها و سایر موارد مطروحه اقدام قانونی نماید و در این صورت هیچ گونه حق اعتراض و شکایتی نسبت به این موضوع مطرح شده نخواهم داشت.
 • من می پذیرم جهت مبادله آسان اطلاعات، همه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات سند حاضر اعم از کم و زیاد کردن شروط آن، ارسال اخطاریه ها و ابلاغیه‌های مربوط به شرکت و سایر موارد اطلاع رسانی از طریق سامانه تاچ طب انجام می شود و ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن، موافقت خود را نسبت به اعمال شروط ذکر شده اعلام می‌کنم.
 • من می دانم و تصدیق می کنم که هر نوع، شکل، روش و عبارتی که مبین تأیید و اعلام قبولی برای پیغام ها و پیام های ارسال شده توسط شرکت برای اینجانب باشد و من آنرا از طریق حساب کاربری ام در تاچ طب انجام دهم، به عنوان امضاء الکترونیکی و قبولی محسوب شده و لذا هر نوع اظهار بی اطلاعی و اعلام عدم قبولی پس از این مرحله و هر نوع تکذیب، غیر قابل استماع و مردود می باشد و بر همین اساس می دانم که با عضویت در اپلیکیشن تاچ طب و ایجاد حساب کاربری قصد و اراده خودم را نسبت به پذیرش انعقاد هر گونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانه رایانه‌ای و الکترونیکی به صراحت اعلام می‌نمایم.
 • من می دانم و می پذیرم که حق هیچ فعالیتی در راستای ایجاد دسترسی غیر قانونی و غیر متداول به هیچ کدام از بخش های نرم افزارهای مرتبط با شرکت یا اپلیکیشن تاچ طب را نخواهم داشت.

ضوابط استفاده از اپلیکیشن تاچ طب (سرویس دهندگان)

 • شما می پذیرید که شرکت ممکن است در شرایطی اجازه دهد که در وب سایت، نرم‌افزار موبایل و یا سایر بخش‌های این سامانه، عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنید. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل درج شود همچنان متعلق به انتشار دهنده خواهد بود. اما با ثبت آنها در فضاهای دسترسی داده شده از طرف شرکت به شما که مرتبط با تاچ طب است، شرکت این حق را دارد که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین شرکت مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر منتقل کند.
 • شما موافقت می کنید و می پذیرید قبل از پذیرش یک درخواست، به دقت قسمت ملاحظات پزشکی درج شده را مطالعه نمائید و از هر نوع حساسیت دارویی یا شرایط خاص جسمی و حرکتی و امثال آن مطلع شوید و سپس نسبت به قبولی ارائه خدمت مبادرت کنید. لذا پس از قبول ارائه خدمت، ملاحظات درج شده را به نحو احسن در نظر گرفته و در ارائه بهینه خدمت لحاظ نمائید.
 • شما به عنوان کاربر سرویس گیرنده خدمات تاچ طب می پذیرید و موافقت می کنید که در استفاده از اپلیکیشن تاچ طب برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی بر اساس تعاریف قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنید.
 • شما موافقت می کنید هیچ‌گاه به شکلی از خدمات اپلیکیشن تاچ طب استفاده نکنید که به برند تاچ طب یا شرکای آن صدمه‌ای وارد شود و در صورت بروز این موضوع و وارد شدن آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع شرکت و اپلیکیشن، شرکت ضمن داشتن حق قطع یک طرفه همکاری و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز است با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.
 • شما قبول می کنید که شرکت ممکن است بر اساس سیاست گذاری هایش از روش هایی مانند ارسال پیامک، ایمیل و سایر روش های اعلان بلادرنگ (Push Notification) به عنوان مسیر ارتباطی با شما استفاده کند، لذا می پذیرید که در صورتی که درخواست قطع شدن ارسال این پیغام ها را داشته باشید، این احتمال وجود دارد که در استفاده از خدمات اپلیکیشن تاچ طب با مشکلاتی مواجه شوید و یا اطلاعات مقتضی به موقع برایتان ارسال نشود، لذا در صورت بروز این موارد هیچگونه مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.
 • شما مطلع هستید و موافقت می کنید که شرکت ممکن است کدهایی را به صورت هدیه ارائه کند که با وارد کردن این کدها در نرم‌افزار، درصدی از هزینه خدمات و سرویس ها کاهش یافته یا مبلغ مشخصی به حساب کاربری­تان در اپلیکیشن تاچ طب اضافه شود. در نظر داشته باشید که نحوه ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها در هر زمان منوط به تشخیص و صلاحدید شرکت بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور به هر دلیل، شما حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهید داشت.
 • شما مطلع هستید و می پذیرید که اجازه انتقال یا فروش کدهای هدیه را به اشخاص دیگر ندارید، همچنین مجاز نیستید این کدها را به صورت عمومی منتشر کنید (حتی اگر شرکت در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس همگان است، این کدها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه شرکت رسماً این اجازه را به شما داده باشد.
 • شما می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارید، مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیف و هدیه که شرکت در اختیارتان قرار می‌دهد و یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات اپلیکیشن تاچ طب قابل استفاده است و به هیچ عنوان امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارید.
 • شما موافقت می کنید کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه برای دریافت خدمات تاچ طب دریافت کرده اید، ممکن است منقضی شوند و از آنجایی که شرکت برای ارائه این کدها هزینه ای از شما دریافت نمی‌کند، این حق همواره برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تأثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین در صورتیکه شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کدها به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است، می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب کاربری شما اضافه شده است را باطل یا حذف نماید.
 • شما قبول می کنید که مسئولیت تأمین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین مسئولیت پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات اپلیکیشن تاچ طب بر عهده خودتان می باشد.
 • شما متعهد می‌شوید پس از اتمام فرآیند خدمت از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از اپلیکیشن تاچ طب کسب کرده اید، هیچ‌گونه استفاده، سو استفاده‌ و بهره برداری نکنید. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات اینچنین در دستگاه تلفن همراه شما یا به هر شیوه دیگر خارج از فضای اپلیکیشن نیز مغایر با قوانین شرکت خواهد بود. همچنین موافقت می کنید در طول فرآیند ارائه خدمت، فقط در شرایط ضروری و تعریف شده از این اطلاعات استفاده نمائید و استفاده تان از اطلاعات مذکور باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و در هر صورت این اطلاعات به صورت امانت در اختیار شما قرار گرفته است و در صورت نقض تعهدات مذکور، شرکت مجاز به پیگیری حقوقی و کیفری موضوع می باشد.
 • با استفاده از خدمات تاچ طب شما می‌پذیرید که در حین فرآیند ارائه خدمت، تاچ طب را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات شخصی خود قرار نداده و از هرگونه معرفی و عرضه محصولات و خدمات شخصی و یا متعلق به دیگران جدا خودداری کنید و در خصوص تبلیغات به طور کامل دستورالعمل های شرکت را رعایت کنید.
 • شما متعهد می شوید تمامی قوانین اسلامی و شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران را در هنگام استفاده از خدمات اپلیکیشن تاچ طب رعایت کنید.
 • شما می پذیرید و اعلام می کنید که متن حریم خصوصی تدوین شده توسط شرکت در خصوص اپلیکیشن تاچ طب را به طور کامل و دقیق مطالعه کرده اید و این متن مورد قبول شماست.
 • شما می پذیرید و قبول می کنید که اپلیکیشن تاچ طب نه به عنوان ارائه دهنده خدمات سلامت در زمینه های پزشکی / پیراپزشکی / بالینی بلکه تنها به عنوان بستری است که ارتباط بین شما و سرویس گیرندگان را جهت توافق بر ارائه یک خدمت فراهم می‌نماید. شما مختار هستید پس از قبولی شرایط و مقررات همکاری با شرکت، یک درخواست را طبق ضوابط بپذیرید و یا نپذیرید، لذا هر اقدامی که انجام می‌دهید به عنوان یک قرارداد لازم و مستقل فی مابین شخص شما و کاربران سرویس گیرنده در نظر گرفته می شود.
 • شما قبول می کنید و مطلع هستید که خدمات اپلیکیشن تاچ طب ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که تاچ طب کنترلی روی آنها ندارد. لذا در چنین شرایطی می پذیرید که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و شرکت مسئولیت و تعهدی در قابل قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.
 • شما می پذیرید از آنجایی که ممکن است افراد غیر (سایرین) از طریق حساب کاربری تان به عنوان متقاضی سرویس، خدمات اپلیکیشن تاچ طب را درخواست نمایند، تمامی مسئولیت های این موضوع از جمله پرداخت هزینه‌های مترتبه و همچنین مسئولیت قانونی موضوع نسبت به کاربر سرویس دهنده و شرکت متوجه شما می‌باشد و مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربری تان بر عهده شماست و ضمن پذیرش این مسئولیت، همه داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیه نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
 • شما متعهد می شوید در صورتی که پس از پذیرش یک درخواست و مراجعه به محل با شخص یا اشخاص دارای کمتر از سن ۱۸ سال مواجه شدید که فردی با سن بالاتر از ۱۸ سال نزد وی به عنوان همراه حضور نداشت، مکلف به لغو (امتناع از انجام) خدمت و اعلام گزارش به مسئول مربوطه هستید.
 • شما با ثبت نام در اپلیکیشن تاچ طب و همچنین با هر بار استفاده از خدمات این اپلیکیشن می‌پذیرید که قوانین و مقررات جاری شرکت در ارائه خدمات اپلیکیشن را به صورت کامل مطالعه کرده اید و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اید، همچنین از آنجائیکه این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییراتی داشته باشد، لذا هر بار استفاده شما از اپلیکیشن تاچ طب به معنی پذیرش هرگونه تغییر جدید در قوانین و مقررات آن می باشد.
 • شما قبول می کنید هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر سرویس گیرنده یا کاربر سرویس دهنده بنا به مورد در اپلیکیشن داشته باشد. در صورتی که شرکت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید. همچنین شما می پذیرید که مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری تان در اپلیکیشن تاچ طب صورت می گیرد را به عهده دارید.
 • شما مطلع هستید و قبول می کنید که مسئولیت حفظ نام کاربری و رمز عبور را به عهده دارید و در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری تان، در اسرع وقت موضوع را به شکل مقتضی به اطلاع شرکت می رسانید. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده، تمام مسئولیت های فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده شماست.
 • شما متعهد می باشید که در صورت درخواست شرکت در هر زمان برای بروزرسانی اطلاعات و یا دریافت اطلاعات تکمیلی برای مدارک شناسایی و یا مدارک تخصصی و فنی، در بازه اعلام شده اقدامات مقتضی را انجام و مدارک و اطلاعات را به شرکت ارائه نمائید و قبول می کنید که در صورت عدم ارائه به موقع موارد مذکور، شرکت اختیار کامل دارد که حساب کاربری را معلق یا مسدود کرده و از ارائه خدمات اپلیکیشن تاچ طب و ادامه همکاری با شما خودداری به عمل آورد.
 • بر اساس قوانین حاکم در جمهوری اسلامی ایران شما مطلع هستید و می پذیرید که مسئولیت همه اقدامات و افعالتان که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام ارائه خدمت) و قوانین مدنی (وارد کردن هر گونه خسارت به اموال دیگران) باشد را شخصاً بر عهده دارید و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و شرکت می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری شما در صورت تخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را به احقاق حقوق قانونی خود به عمل آورد.
 • به عنوان کاربر سرویس دهنده قبول می کنید که هر گونه اقدامی از سوی شما که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های شرکت شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی می شود و شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربریتان را مسدود و در صورت نیاز اقدامات قانونی علیه متخلف را انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.
 • شما متعهد می شوید که تنها از علایم و اقلام سازمانی که توسط شرکت تهیه و در اختیارتان گذاشته شده است استفاده کنید و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران سرویس گیرنده و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی می شود را بر عهده دارید و در صورت عدم پایبندی به این تعهد، شرکت مجاز به قطع همکاری، پیگیری قانونی و احقاق حق و حقوق خود می باشد.
 • شما موظف و متعهد به تهیه و برخورداری از بیمه مسئولیت تعریف شده و مرتبط با حرفه و تخصص خود بر اساس آئین نامه های بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ارائه شده توسط شرکت های بیمه ای دارای مجوز و اعتبار می باشید و در صورت عدم برخورداری یا قصور و تقصیر در تهیه یا تمدید بیمه نامه خود، تمامی مسئولیت های مترتبه بر عهده شخص خودتان می باشد و شرکت مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت.
 • شما به عنوان کاربر سرویس دهنده مطلع هستید و می پذیرید در صورتی که در حین ارائه خدمت نسبت به نقض تعهدات قانونی از سوی کاربر سرویس گیرنده اطلاع پیدا کردید، متعهد به پیروی کامل از دستورالعمل ها و در نهایت اعلام گزارش به مرکز تماس شرکت و بر اساس ضوابط به مراجع انتظامی می باشید.
 • شما موافقت می کنید که شرکت در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (سرویس دهنده یا سرویس گیرنده) می‌تواند برای شرکت یا سایر سرویس گیرندگان منفی باشد و یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات اپلیکیشن تاچ طب را دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.
 • شما موافقت می کنید که دریافت حق الزحمه خدمات ارائه شده فقط از طریق روش‌هایی که توسط شرکت مشخص می‌شود، می‌تواند صورت پذیرد و از این موضوع بر اساس پروتکل های مربوطه کاملا مطلع هستید و آنرا می پذیرید.
 • شما موافقت می کنید و به طور کامل می پذیرید که هزینه ارائه و اعلام شده از سوی شرکت، ممکن است بسته به ویژگی‌های خدمت از جمله نوع خدمت، مدت زمان ارائه خدمت، مدت زمان تخمینی جهت انجام خدمت، تغییرات اعمال شده در حین خدمت از قبیل تغییرات اقلام مصرفی و یا سایر عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت رقم اعلام شده از سوی شرکت بر اساس استانداردهای موجود و صلاحدید شرکت تعیین گردیده است و حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی در این مورود را ندارید.
 • شما می پذیرید که جهت مبادله آسان اطلاعات، همه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به شرکت، از طریق سامانه تاچ طب بعمل آید و ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن، موافقت خود را نسبت به اعمال شروط مذکور اعلام می‌کنید.
 • شما مطلع هستید و موافقت  می کنید که هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تأیید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف شرکت به منزله امضاء الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به عدم امضاء و قبولی مذکور، غیر قابل استماع و مردود است.
 • شما مطلع هستید و می پذیرید که با عضویت در اپلیکیشن تاچ طب قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانه رایانه‌ای و الکترونیکی به صراحت اعلام می‌کنید.
 • شما به عنوان کاربر سرویس دهنده در کمال صحت عقل و اراده اقرار می‌نمایید واجد تمامی شرایط قانونی و قراردادی نسبت به استفاده از خدمات شرکت به منظور انجام موضوع قرارداد از جمله عدم سوء پیشینه، عدم اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی و همچنین عدم استعمال و مصرف آنها بوده و همچنین اقرار می‌نمایید کلیه اظهارات، اعلامات، تأییدیه‌ها و محتویات و مندرجات اسناد و مدارک ارائه شده و اطلاعات اعلامی به شرکت و هر آنچه که در آینده اعلام و ارائه می‌گردد منطبق با واقع و حقیقت می‌باشد. در صورتیکه به هر دلیل اعم از اعلام مراجع و اشخاص، خلاف اظهارات کاربران اعلام یا احراز گردد، شرکت محق می‌باشد ضمن غیر فعال نمودن دائمی کاربر خاطی و به جهت تخلف نامبرده از موارد فوق نسبت به مطالبه مبلغ مشخص شده در قرارداد جداگانه بعنوان خسارت و وجه التزام این شرایط و مقررات اقدام نماید. وصول تمام یا قسمتی از خسارت و وجه التزام فوق از اعتبار ریالی کاربر نزد شرکت نیز بلامانع می‌باشد.
 • شما مطلع هستید و می پذیرید که هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای شرکت شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام ندهید.
 • شما مطلع هستید و می پذیرید که مجاز نیستید با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از خدمات تاچ طب را روی سرورهای دیگر ارائه کنید. همچنین مجاز نیستید در اپلیکیشن تاچ طب یا در روش ارائه خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کنید.
 • شما مطلع هستید و می پذیرید که مجاز نیستید و حق ندارید نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنید.
 • شما مطلع هستید و می پذیرید که حق هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیر قانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانه‌های مرتبط با شرکت یا اپلیکیشن تاچ طب را ندارید.